Яким буде укриття для майбутніх марсіанських колоністів?
22 Вересня , 2020
Китай запустить бота NEO-1 для добування ресурсів у космосі
27 Вересня , 2020

Dynetics побудувала повномасштабний прототип місячного посадкового модуля

Dynetics побудувала повномасштабний прототип свого місячного посадкового модуля, який, як сподівається компанія, висадить астронавтів NASA на Місяць в 2024 році.

Прототип складається з модуля екіпажу, розгорнутих сонячних батарей і паливних баків. Багаторазовий апарат – частина програми NASA з дослідження Місяця, що отримала назву Artemis. В ході програми на супутник Землі має ступити ​​перша жінка. Спусковий модуль не тільки висадить двох астронавтів біля південного полюса Місяця в 2024 році, але і забезпечить постійну присутність людини на природному супутнику Землі і на його орбіті до 2028 року.

За словами представників Dynetics, посадковий модуль, розрахований на чотирьох космонавтів, має розміри, порівнянні з габаритами посадкового модуля Apollo. До Місяці він буде запущений на ракеті United Launch Alliance Vulcan Centaur. Фактично, для кожної місії будуть потрібні три запуски – по одному для підйому посадкового модуля і двох його зовнішніх паливних баків, заявили представники Dynetics.

У квітні цього року NASA оголосило, що уклало контракти з трьома приватними компаніями (Dynetics, SpaceX і The National Team) на розробку концепту посадкового модуля. Загальна сума контрактів склала 967 мільйонів доларів.

На початку 2021 року агентство вибере одну або кілька концепцій посадкового модуля для подальшої розробки та тестування.

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: