Технологія Aqua-Fi забезпечить доступ до Інтернету для нирців і пристроїв підводного “Інтернету Речей”
26 Червня , 2020
Створено простий і компактний хірургічний робот-орігамі, що забезпечує високу точність проведення операцій на мікромасштабном рівні
14 Вересня , 2020

Екзоскелет Harmony SHR допоможе позбутися наслідків інсульту

Нерідко на процес реабілітації людей, які перенесли інсульт, йде багато місяців і навіть років. Цю ситуацію покликаний змінити роботизований екзоскелет верхньої частини тіла SHR, розроблений компанією Harmony Bionics (Техас).

Екзоскелет використовується в сидячому положенні. Його дві шарнірні руки м’яко з’єднані з руками пацієнта. Вони підтримують їх і забезпечують їм можливість рухатися в такт з попередньо запрограмованими індивідуальними вправами, які допомагають пацієнту виконувати необхідні повсякденні дії.

Екзоскелет

Зазвичай лікуючий терапевт виконує цю роботу вручну, що фізично виснажливо. Ідея SHR в тому, що він дозволить пацієнтові самостійно робити більше повторень кожної вправи.

Систему також можна використовувати у «дзеркальному» режимі, в якому робо-рука просто відтворює рухи, виконані здоровою рукою пацієнта. Крім того, екзоскелет може компенсувати наслідки таких травм, як вивих плеча, повторюючи природний діапазон рухів потерпілого суглоба без ризику повторних травм.

Джерело

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: