Нова технологія дозволить роботам бачити крізь густий туман і дим
17 Вересня , 2020
Нова технологія дозволяє отримати атосекундні імпульси світла за допомогою звичайного промислового лазера
19 Вересня , 2020

Tesla перейде на аккумулятори – “бісквіти”

Найближчим часом Tesla може оголосити про перехід на новий тип акумуляторів, які дозволяє одночасно знизити і кількість використовуваних батарей, і знизити їх вартість. Про це заявив на своїй сторінці в Twitter фахівець Саймон Мурс, що спеціалізується на акумуляторних батареях.

За даними інсайдера, американський виробник електромобілів, який раніше відмовився від батарей формату 18650 (діаметр 18 і висота 65 мм) на формат 2170 (діаметр 21 і висота 70 мм), перейде на так звані аккумулятори – «бісквіти». За цим найменування ховаються циліндричні блоки батарей великих розмірів, які називають Biscuit Tin за їх схожість з банками печива.

Як зазначає Саймон Мурс, 22 вересня в рамках Tesla Battery Day, де компанія представить нові акумулятори, будуть розкриті всі подробиці про батареї. З чуток, їх виробництво налагодять на заводі в Остіні, штат Техас, а згодом акумулятори впровадять в пікап Cybertruck, тягач Semi, седан Model 3 і кросовер Model Y. Збирання цих моделей також організують в Остіні.

Перехід на нові акумулятори та розгортання їх виробництва в Техасі може привести до того, що складання моделей Model 3 і Model Y на заводі у Фрімонті згорнуть. Ніякої офіційної інформації про це поки немає, але оптимізація виробництва може бути частиною стратегії Tesla в рамках оновлення модельного ряду електромобілів. Крім того, нові батареї дозволять знизити вартість 1 кВт · год енергії нижче $ 100, що є одним із пріоритетів для Tesla і її бізнес-стратегії.

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: